Skip links

Хто ми

Українська Рада Бізнесу – найбільше в Україні об’єднання 86 провідних бізнес-асоціацій, створене для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ. Ми пропонуємо реальні рішення для створення рівних умов ведення бізнесу в Україні без корупції та для сталого розвитку економіки. Ми прагнемо економічного зростання країни та побудови сучасної, стійкої, відкритої й конкурентоздатної у світовому масштабі економіки.

 

Українська Рада Бізнесу (УРБ) створена у 2017 році шляхом об’єднання низки широких коаліцій бізнес-асоціацій. Метою створення УРБ є об’єднання зусиль бізнес-асоціацій заради прискорення інституціональних реформ, які призведуть до економічної свободи громадян та бізнесу, внаслідок чого відбудеться детінізація економіки України, покращення інвестиційного клімату, зростання ВВП та підвищення якості життя українців.

 

Члени УРБ розробили та погодили спільні пріоритети, викладені в Меморандумі УРБ. Розуміючи невідкладність та терміновість впровадження зазначених у Меморандумі завдань, учасники УРБ домовилися про всебічну підтримку та сприяння їх найшвидшій реалізації.

Напрямки діяльності

Створення рівних умов для ведення бізнесу

Розвиток вітчизняного виробництва

Розвиток партнерських відносин між владою та бізнесом

Підвищення соціальної відповідальності щодо сплати податків

Захист прав і законних інтересів платників податків

Ліквідація корупційних можливостей представників органів влади

80
УЧАСНИКІВ
15
ГАЛУЗЕЙ ЕКОНОМІКИ
28500+
ПІДПРИЄМСТВ
7
СТРАТЕГІЧНИХ ПАРТНЕРІВ

Консолідовано створювати рівні умови для ведення та розвитку бізнесу, тим самим сприяти розвитку економіки держави, створенню нових робочих місць та залученню іноземних інвестицій.

Рівні умови ведення бізнесу, відсутня корупція та сталий розвиток державної економіки, захищений бізнес та споживач, легка комунікація бізнесу та держави.

Структура