fbpx

Skip links

Асоціації УРБ та однодумці визначили ТОП-10 реформ для майбутнього Президента України

24 січня відбулась зустріч Національної Бізнес-Коалації (НБК), співорганізатором якої є Українська Рада Бізнесу. Метою зустрічі було формування спільного порядку денного – ТОП10 для подальшої комунікації з кандидатами у президенти України.

НБК об’єднує в собі вже 70 бізнес-асоціацій, які напрацювали й одностайно ухвалили топ-6 пропозицій на спільній зустрічі 11 грудня 2018 року. У 2019 році відбулося голосуванні за додаткові 4 пропозиції для формування ТОП-10.

«Після цієї зустрічі та фіналізації національного голосування Топ-10 пропозицій будуть незмінні, але всі бажаючі бізнес-об’єднання зможуть приєднатись до коаліції», – зазначила на початку зустрічі Оксана Олійникова, директорка CIPE, неурядової громадської організації, що є фасилітатором синергії УРБ та СУП у реформаторській діяльності.

Коаліція має стати  єдиним голосом українського бізнесу та сфокусувати увагу усіх політичних сил на пріоритетних ініціативах, які сприятимуть створенню прозорих та рівних умов ведення бізнесу для усіх підприємців, детінізації та зростанню української економіки.

«Важливо було погодити консенсусом перші 6 спільних пріоритетів і рухатися далі», – зазначила Катерина Глазкова, виконавчий директор СУП.

Перед завершенням голосування та оголошенням результатів відбувся виступ Софії Арасланової, Генерального директора Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки» та учасниці УРБ, яка зауважила: «Ми не можемо зупинитися, тому що є комплекс проблем, який шкодить українському бізнесу. Тому ми пропонуємо разом це зробити. Нам необхідно мати спільний голос. Ми з вами з різних галузей економіки, у нас різні проблеми, але у переважній більшості вони співпадають». Після чого відбулося обговорення учасниками зустрічі першочергових реформ.

«Такого хвилювання я вже давно не відчував… Ми вже давно говоримо про одне і те ж, давайте постараємось підвести підсумки, погодити спільні топ 10 – щоби політики зрозуміли чого ми хочемо» – зазначив Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе, учасник Української Ради Бізнесу.

За підсусмками голосування  був прийнятий та сформований список Топ-10 пропозицій представників бізнес-асоціацій до кандидатів у Президенти України. Їх список учасники НБК оголосять 7-го лютого об 11:00 на презентації Топ-10 пріоритетів бізнесу кандидатам у Президенти за участю представників коаліції та ЗМІ в прес-центрі Українські новини.

Нагадаємо, ініціаторами створення Коаліції виступили учасники Української Ради Бізнесу та Спілка українських підприємців. Партнерами проекту є Національна платформа малого та середнього бізнесу, а незалежним фасилітатором процесу – Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар