fbpx

Skip links

Бізнес-асоціації готують пакет пріоритетних реформ для новообраних політичних партій

86 об’єднань підприємців консолідували зусилля та сформували ТОП-10 пріоритетів бізнесу, які були представлені кандидатам у Президенти України напередодні президентських виборів у березні 2019 року. Протягом липня-вересня 2019 стартує новий етап Національної адвокасі-кампанії бізнесу, в рамках якого буде напрацьований пакет ініціатив для реалізації обраних пріоритетів і переданий депутатам Верховної Ради.

Для розробки пакету концепцій на виконання ТОП-10 було вирішено запросити незалежних експертів з провідних аналітичних центрів: CASE Ukraine, Економічна експертна платформа, Палата податкових консультантів та Інститут соціально-економічної трансформації.

“Важливо, щоб спочатку документи формували представники аналітичних центрів, а не бізнес-асоціації, щоб не було заангажованості”, – підкреслив Президент Асоціації приватних роботодавців Олександр Чумак.

Усі ініціативи пройдуть фільтр громадського обговорення. Члени Національної бізнес-коаліції делегують своїх експертів щодо запропонованих реформ до Експертної ради для узгодження деталізованих концепцій та законопроектів. Експертна рада збиратиметься на дискусії за темами: податкові питання, трудове право, аграрна сфера, митниця та енергетика.

У регіонах, де наявні партнери ініціативи, пройдуть інтерактивні презентації ТОП-10 пріоритетів для отримання зворотного зв’язку від місцевої спільноти підприємців. Найближчим часом такі заходи заплановані у Херсоні (24 липня) та Одесі (25 липня), які будуть проведені Асоціацією платників податків України (АППУ) та представниками Української Ради Бізнсу.

Для затвердження фінального переліку ініціатив буде організовано голосування, за прозорістю якого наглядатиме незалежний фасилітатор адвокасі-кампанії – Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Кульмінаційним заходом адвокасі-кампанії стане Форум за участю політичних партій, які увійдуть до складу Верховної Ради України 9 скликання, на якому будуть презентовані напрацьовані концепції реалізації ТОП-10 пріоритетів бізнесу. Попередньо проведення Форуму заплановане на 5 вересня 2019.

“Ми запрошуємо політичні сили, що прийшли до влади за результатами демократичних виборів, до конструктивного діалогу із приватним сектором. Сподіваємося бачити представників різних партій на вересневому форумі Національної бізнес-коаліції”, – коментує Президент АППУ Грігол Катамадзе.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар