fbpx

Skip links

Народний фронт та УРБ обговорили нагальні реформи економіки

Члени Української Ради Бізнесу провели робочу зустріч із головою фракції Народний Фронт Максимом Бурбаком та депутатом фракції Народний фронт Сергієм Висоцьким. Учасники зустрічі обговорили питання необхідності реформування Державної фіскальної служби України та митниці, першочергової ліквідації податку на прибуток та переходу до оподаткування виведеного капіталу, запровадження заходів з деофшоризації. Серед нагальних реформ, запропонованих активістами УРБ як першочергові – зниження навантаження на фонд оплати праці та зниження видатків бюджету, заходи для зменшення порушень митних правил та контрабанди (tax invoice, кешбек для покупця тощо). Крім питань податкової та митної системи також обговорили питання змін до Виборчого законодавства та запровадження ринку с/г землі.

Члени Українскої Ради Бізнесу, до складу якої входить 68 бізнес-асоціацій, наголосили не необхідності термінових змін до Податкового кодексу, Митного кодексу та інших нормативно правових актів для реалізації цих важливих реформ.

За підсумками зустрічі народні депутати та представники бізнесу прийшли до спільного бачення по всіх обговорених питаннях та домовились про системну співпрацю для реалізації цих завдань протягом року.

Нагадаємо, що протягом 2018 року члени Ради Бізнесу провели низку консультацій із керівництвом парламентських фракцій та народними депутатами міжфракційних об’єднань, задля синхронізації зусиль щодо реалізації першочергових економічних реформ. Більшість парламентських фракцій підтримали пропозиції бізнесу та спільно працюють над їх реалізацією.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар