fbpx

Skip links

На міжнародному форумі LEVEL UP UKRAINE 2018 презентували проект концепції Податкового Кодексу Розвитку

У Києві відбувся третій щорічний міжнародний форум UKRAINE LEVEL UP 2018, організований Асоціацією платників податків України та компанією «Делойт» в Україні.

Темою цьогорічного форуму стала «Трансформація бізнесу». 750 учасників, серед яких представники бізнесу та державні діячі України та світу, ключові гравці ринку трансформацій, інвестори, регулятори та експерти обговорювали структурні зміни в українських компаніях та майбутнє бізнесу, який якісно змінюється, основні тенденції та зміни в українському законодавстві та бізнесі.

Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе, член Української Ради Бізнесу, презентував проект концепції Податкового Кодексу Розвитку, який був прокомунікований по всім регіонам країни та був погоджений Українською Радою Бізнесу, до якої входять 68 бізнес-асоціацій. Вперше в Україні така кількість асоціацій різних галузей економіки об’єднались у потужну коаліцію і погодили спільний порядок денний.

Серед головних засад проекту Кодексу – спрощення адміністрування податків; заміна податку на прибуток податком на виведений капітал; скасування військового збору; зниження податкового навантаження на фонд оплати праці з 41,5% до цільового показника 20%; впровадження нових форм оподаткування фізичних осіб – підприємців, що дозволить спростити реєстрацію, облік, оподаткування, звітність і припинення підприємницької діяльності фізичними особами; докорінне реформування Державної фіскальної служби, перебудова її в ефективну, якісну і прозору сервісну службу; створення єдиного дата-центру, що консолідує всі державні ресурси та бази даних контролюючих органів, під адмініструванням Міністерства фінансів України.

У системі органів Кабінету Міністрів України має бути створений єдиний державний орган по розслідуванню економічних злочинів, який займатиметься питання фінансової та економічної безпеки України – з керівником та співробітниками, відібраними за процедурами, аналогічними обранням членів НАБУ, із суттєвим підвищенням їх посадових окладів та усуненням дублювання функцій.

«Ми багато спілкуємось із бізнесом, те, що бізнес не хоче сплачувати податки – це не є правдою. На наше переконання – бізнес хоче сплачувати податки, необхідно лише створити умови для цього» – зазначив Грігол наприкінці виступу.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар