fbpx

Skip links

Представник УРБ надав пропозиції об’єднаного бізнесу до проекту “Принципів Торонто”

Андрій Бірюков, виконавчий директор Хай Тек Офіс Україна, член Української Ради Бізнесу, взяв участь у форумі “Відповідальність, довіра, інклюзивність: бачення реформ завтрашнього дня. Пропозиції громадянського суспільства”. Захід пройшов у форматі двух панельних дискусій під час яких обговорили:

  • проект “Принципів Торонто” – візійний документ громадянського суспільства щодо ключових пріоритетів реформ в Україні;
  • використання можливостей, побудова довіри та підтримка реформ в умовах політичних змін: бачення, команди, партнерства.

Представники Української Ради Бізнесу, до складу якої входять 74 асоціації малого та середнього бізнесу, надали свої пропозиції щодо пріоритетів у економічному секторі, зокрема:

  • Проведення інституційної реформи Податкової та Митної служби, перенабір співробітників на відкритих конкурсах за участі громадскості, встановлення конкурентних заробітних плат, впровадження персональної відповідальності, автоматизація процесів тощо;
  • Зниження частки загальнодержавних видатків до 37% від ВВП, запровадження фіскальних правила які б обмежували частку перерозподілу ВВП через публічні фінанси

Подія відбулася у рамках підготовки до третьої Конференції з питань реформ в Україні, яка відбудеться 2-4 липня 2019 у Торонто (Канада).

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар