fbpx

Skip links

Серед бізнесу та політиків потрібно шукати партнерів, – Л.Кучма

Три Президенти України високо оцінили зусилля Української Ради Бізнесу та партнерів у формуванні порядку денного реформ для майбутнього голови держави

21-го лютого відбувся Економічний форум «Влада та бізнес: новий суспільний договір». Організаторами дискусії виступили Українська Рада Бізнесу та Міжнародний центр балтійсько-чорноморських досліджень і консенсусних практик. Центр політичного діалогу.

У рамках форуму  обговорили дійсний стан речей в країні,  ключові  економічні та безпекові  загрози для України і що з цим робити бізнесу.

“Я звертаюсь до вас з великим проханням: зробіть спробу говорити правду, говорити те що є, а не те, що треба. Вся проблема в тому, що більшість говорить те, що треба, але одні – із знаком плюс, а одні – із знаком мінус, кому як вигідно. Друге, звертайтеся до влади з реальними пропозиціями, влада не все може, війна, дійсно, складні умови. Ми повинні ставити реальні завдання. І третє, я високо ціную вашу роботу і абсолютно переконаний, що цієї роботи, яку ви робите сьогодні, нікому передати не можливо, нехлюйськи ставитися до бізнесу – це не просто непорозуміння, а прикре непорозуміння”, – сказав Леонід Кравчук відкриваючи форум.

Леонід Кучма наголосив, що перед майбутнім Президентом та депутатами бізнес вже зараз має поставити умови та спитати, як вони будуть виходити з ситуації, що склалась в країні, чого очікувати бізнесу.

Грігол Катамадзе, член Наглядової ради Української Ради Бізнесу розповів, що такий перелік першочергових реформ бізнесом вже складений в рамках Національної бізнес коаліції (консолідована позиція УРБ, СУП та ряду бізнес-асоціацій України). Бізнес спільнота визначила ТОП -10 серед яких впровадження ПнВК, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, створення єдиного органу з розслідування економічних злочинів,  інституційна реформа перевіряючих та контролюючих органів, ухвалення нового Податкового кодексу Розвитку та Митного кодексу, детінізація економіки, впровадження контролю ланцюжка постачання ризикових категорій товарів.

Олександр Громико, член Наглядової ради Української ради бізнесу, власник KTD  group, у виступі акцентував на те, що виробляти товари в Україні сьогодні дійсно вигідно, але контрабанда суттєво викривляє конкурентні умови, потрібні рівні умови для ведення бізнесу, які дадуть можливість прогнозувати та розвиватись вітчизняному бізнесу, дадуть поштовх для іноземних інвестицій.

По завершенню форума Президенти оголосили спільне звернення до суспільства. В якому акцентували на тому, що влада повинна  підтримати бізнес, дати можливість усім, хто готовий працювати чесно,  жити по Закону, створювати робочі місця, сплачувати податки.
А бізнес-спільноті потрібно бути активною та чесною.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар