fbpx

Skip links

УРБ опублікувала відкритий лист до кандидатів у ВРУ – представників асоціацій-членів

Українська Рада Бізнесу, до складу якої входять 75 бізнес-асоціацій, вітає представників асоціацій-членів із початком участі у виборчій кампанії до нового Парламенту України.

Закликаємо кандидатів в народні депутати, – Галину Третякову, Михайла Соколова, Тараса Козака – після отримання депутатського мандату чесно і відповідально виконувати обов’язки народного депутата: відвідувати всі пленарні засідання ВРУ і профільних комітетів, не залишати сесійну залу ВРУ і брати участь у всіх голосуваннях.

Також закликаємо домагатись реалізації пріоритетів білого українського неолігархічного бізнесу, розроблених представниками широких коаліцій бізнес-об’єднань, подавати відповідні законопроекти, а також голосувати за інші законопроекти, спрямовані на реалізацію пріоритетів легального бізнесу, вести активну роботу серед депутатів та керівництва фракцій задля підтримки необхідних законодавчих ініціатив.

У разі проходження кандидатів у Верховну Раду розраховуємо на те, що вони припинять членство в Українській Раді Бізнесу та звільнять посади у відповідних асоціаціях для уникнення можливих випадків конфліктів інтересів.

Підкреслюємо, що Українська Рада Бізнесу не виступає на підтримку конкретних політичних сил, але співпрацює з усіма, хто прагне економічного зміцнення країни, створення сприятливих і рівних умов для сумлінного вітчизняного бізнесу та іноземних інвесторів, виведення України в лідери економічного зростання.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар