fbpx

Skip links

УРБ прийнято участь у першому українському «Форумі медіа громад»

14 грудня у Києві відбувся перший український «Форум медіа громад», мета якого  об’єднати лідерів громадського та експертного середовища, а також представників державних, неурядових та міжнародних організацій, що працюють у напрямку розвитку громадських медіа в Україні.

Організаторами та партнерами заходу виступили: моніторингові організації Charity Tuner та DZI (Німеччина), Рада Європи (у рамках реалізації проекту «Партнерство заради належного урядування», що втілюється Радою Європи за підтримки Європейського Союзу), Інтерньюз Україна та Незалежна Асоціація Мовників, що в свою чергу свідчить про важливість питання для всього українського медіа середовища.

Під час заходу обговорювалися питання щодо унікальності медіа громад з точки зору глобального досвіду, головних викликів сьогодення, законодавчого регулювання, розвитку на прикладі польського досвіду, роздержавлення ЗМІ, а також міжнародних стандартів прозорості та порядності.

Зокрема на одній з експертних панелей заходу, Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації «Українські імпортери побутової електроніки», учасник Української Ради Бізнесу висловила експертне бачення щодо питання співпраці бізнес спільноти з громадськими медіа: «У нас з форумом медіа громад спільні цінності: прозорість, інклюзивність, прагнення до справжніх реформ, а не імітацій. На цьому грунті спільними зусиллями ми досягнемо успіху в  комунікації з аудиторіями різного плану й, по-справжньому, керуватимемо змінами в нашій країні.

Також в процесі утворення ефективного громадського медіа середовища важливо чути та бути почутим. Для Української Ради Бізнесу, як найширшого об’єднання бізнес асоціацій дуже важливо доносити до керівництва всіх парламентських фракцій, органів виконавчої влади та суспільства найважливіші пріоритети об’єднаного бізнесу, які покращать рівень життя всіх українців. Тому саме громадські медіа можуть стати таким собі «містком» між консолідованою бізнес спільнотою і цільовою аудиторією реформ та сприяти ефективним перетворенням у державі.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар