fbpx

Skip links

Бізнес закликав депутатів якнайшвидше запустити процес прозорої приватизації

Народним депутатам України

Українська Рада Бізнесу, до складу якої входить 101 бізнес-асоціація різних галузей економіки, проаналізувала проєкт закону №7451 та звертається до народних депутатів із таким:

21 червня 2022 року у Верховній Раді пройшов перше читання законопроєкт №7451 «Про внесення змін до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» та інших законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації під час воєнного стану та економічного відновлення держави».

Всеукраїнська бізнес-спільнота вважає, що проведення приватизації є єдиним вірним кроком для країни сьогодні, тому сподівається на якнайшвидший розгляд і прийняття законопроєкту у другому читанні. 

У випадку прийняття та реалізації проєкту №7451 значна кількість державних підприємств перестане занепадати через корупцію та неоптимальне управління. У той же час український бізнес зможе придбати нові приміщення та виробничі потужності, яких він потребує для подальшого розвитку.

Приватизовані підприємства принесуть державі прибуток як за продаж об’єктів, так і податки і значну кількість робочих місць, які будуть створені внаслідок переходу підприємств у приватні руки. Це є надзвичайно важливим для країни, яка перебуває у стані війни. Ці фактори набудуть ще більшої актуальності після того, як Україна здобуде перемогу. 

У рамках приватизації не планується продаж об’єктів, що мають стратегічний статус для України – отже, прийняття цього законопроекту не несе загроз для національної безпеки.

Український бізнес закликає народних депутатів якнайшвидше ухвалити критично важливе для країни рішення та запустити процес прозорої приватизації!

З повагою

Бізнес-асоціації

Члени Української Ради Бізнесу

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар