fbpx

Skip links

Український бізнес вдячний Річарду Бренсону та іншим підприємцям за солідарність із українцями

Український бізнес цінує міжнародну підтримку України з боку підприємців та звичайних громадян у час загострення напруженості та нарощування військової присутності Росії навколо кордонів. Потужним виявом солідарності став оприлюднений днями лист засновника корпорації Virgin Group Ричарда Бренсона. Підприємець закликав представників бізнесу з різних країн об’єднатися, щоб відстояти суверенітет України.

«Навіть якщо за це доведеться платити, всі ми повинні чітко дати зрозуміти, що одностороння агресія завжди є неприйнятною і що світова ділова спільнота підтримає весь спектр санкцій проти будь-якої країни, яка намагається порушити суверенітет іншої», – наголосив бізнемен.

Річард Бренсон

Засновник Virgin Group вважає, що ймовірна війна може стати поразкою для президента Росії та ще більше ізолює країну від решти світу.

Цими днями члени Української Ради Бізнесу отримують повідомлення від іноземних колег, партнерів, друзів – які висловлюють підтримку українцям та обурені агресивною політикою Російської Федерації. Ми вдячні учасникам антивоєнних акцій, які відбулися минулого тижня в Нью-Йорку, Лондоні та інших містах світу.

Такі самі антивоєнні слова пролунали цього тижня і від простого українського народу під стінами посольств Російської Федерації й Китаю в Україні.

Акція біля посольства Російської Федерації в Україні

Голос світового бізнесу та голос простих людей із різних країн світу є чітким сигналом солідарності з українцями та посиленням тиску міжнародних лідерів на країну-агресора задля недопущення повномасштабної війни в ХХІ столітті.

Акція біля посольства Китаю в Україні

 

 

 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар