fbpx

Skip links

Відбулася зустріч членів УРБ із головою Сумської ОДА

Громади Сумщини мають впроваджувати сучасні цифрові системи в різних галузях, щоб бути цікавими вітчизняним та закордонним інвесторам. На цьому наголосив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький під час робочої зустрічі з представниками Української Ради Бізнесу, підприємцями та керівництвом громад.

«Я вдячний, що Сумщина знаходиться у фокусі такого потужного об’єднання українського бізнесу. Ми відкриті до співпраці, до інвестицій. Створення нових бізнесів та розширення уже існуючих завжди було і є пріоритетом для нас», – зазначив Дмитро Живицький.

Дмитро Живицький

Член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу, президент Української федерації індустрії безпеки Анатолій Долинний розповів, що УРБ – це неформальне об’єднання 96 галузевих бізнесових об’єднань.

«Ми зосередили свою увагу на регіонах і сьогодні представляємо напрямки, у яких можемо працювати на Сумщині. Це освіта, громадський транспорт, безпека, цифровізація публічних послуг, зокрема у сфері аудиту та інвентаризації земельного банку територіальних громад. Наші пропозиції точно будуть цікавими для вашої області», – переконаний Анатолій Долинний.

У своїх виступах представники Української Ради Бізнесу говорили про можливість впровадження у громадах області цифрових систем у громадському транспорті, систем із безпеки «Безпечне місто» (подібні системи сьогодні ефективно працюють у Києві та Дніпрі), про розбудову цифрових технологій в організації навчального процесу у школах, розвиток публічних послуг на основі державних реєстрів і комплексних «розумних» рішень для міст, територіальних громад і регіону, впровадження сучасних цифрових систем задля аудиту та інвентаризації земельного банку територіальних громад з метою детінізації земельних відносин та створення компенсаторів доходів для територіальних громад шляхом поєднання безпілотних технологій та аналітики відкритих реєстрів тощо.

Дмитро Живицький наголосив, що Сумщина має впроваджувати подібні системи для того, щоб бути цікавою вітчизняним та закордонним інвесторам.

«Усе це вже давно працює в Європі, у нашій державі теж активно запроваджуються цифрові технології, а громади в регіонах, на жаль, цифровізуються неохоче, – зазначив голова облдержадміністрації. – Я чекаю конкретних пропозицій від громад, ми маємо не зволікати, а почати впроваджувати ці проекти. Цифровізація в освіті, транспорті, запровадження якісних електронних сервісів та реєстрів – це потужний крок до залучення інвестицій в область».

Довідково.

Українська Рада Бізнесу – найбільше в Україні об’єднання провідних бізнес-асоціацій, створене для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ. Створена у 2017 році шляхом об’єднання низки широких коаліцій бізнес-асоціацій.

Метою створення УРБ є об’єднання зусиль бізнес-асоціацій заради прискорення інституціональних реформ, які призведуть до економічної свободи громадян та бізнесу, внаслідок чого відбудеться детінізація економіки України, покращення інвестиційного клімату, зростання ВВП та підвищення якості життя українців.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар