fbpx

Skip links

Бізнес запрошує кандидатів у Президенти до діалогу

4 березня 2019 у Києві відбудеться форум “Відповідальний діалог бізнесу та політиків”, під час якого кандидати на посаду Президента України разом з лідерами бізнес- спільнот, підприємцями та експертами обговорять пріоритети економічних реформ.

Організатором форуму є Національна бізнес-коаліція, яка об’єднала 73 бізнес-асоціації та 35 тис. підприємств з усієї країни. Протягом жовтня 2018 – лютого 2019 учасники коаліції сформували та презентували виборчим штабам кандидатів Порядок денний, який необхідно втілити для покращення умов ведення бізнесу, детінізації та зростання економіки.

ТОП-10 ПРІОРИТЕТІВ БІЗНЕСУ

Березневий Форум стане демократичним майданчиком, на якому кандидати зможуть презентувати та обговорити із представниками бізнесу своє бачення реформ, необхідних для економічного розвитку країни. Понад 300 проактивних керівників бізнесу, представників асоціацій та провідних ЗМІ візьмуть участь у дискусійних панелях.

До дискусії запрошені кандидати на посаду Президента України: Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Андрій Садовий, Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, Юрій Бойко.

Участь безкоштовна, попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць у залі обмежена, підтвердження реєстрації буде надіслано на e-mail.

РЕЄСТРАЦІЯ

Адреса: Premier Palace Hotel, бул. Тараса Шевченка, 5-7 / вул. Пушкінська, 29

Час: 10:00

Контактна особа:

Дар’я Бібен, +38 097 642 25 55, info@businessvoice.in.ua

Національна бізнес-коаліція – найбільше об’єднання бізнес-асоціацій та підприємців України, головною метою якого є розроблення та просування спільного порядку денного бізнесу у сфері економічних реформ. Ініціатори створення Коаліції – Спілка українських підприємців (СУП) та учасники Української Ради Бізнесу (УРБ). Партнер – Національна платформа МСБ. Ініціатива є політично незаангажованою та вільною для приєднання.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар