Skip links

Бізнес запрошує парламентарів до діалогу

22 вересня 2020 року з 10.00 до 14.00 у Києві відбудеться Форум «Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади», під час якого представники парламентської коаліції разом із лідерами бізнес-спільноти та експертами обговорять пріоритети інституційних та економічних реформ.

Організаторами Форуму є Національна бізнес-коаліція та Українська Рада Бізнесу, які об’єднали більше 100 бізнес-асоціацій, що представляють понад 40 тис. підприємств з усієї країни. Учасники коаліцій рік тому сформували та презентували політичним партіям ТОП-10 пріоритетів бізнесу, які важливо втілити для покращення умов ведення бізнесу, детінізації та зростання економіки.

  • Що ж зроблено за рік роботи парламенту?
  • Які ще важливі реформи необхідно терміново реалізувати для зростання економіки?
  • Які нові виклики постали перед країною через кризу 2020 року?

Всі ці питання буде обговорено під час Форуму 22 вересня. У заході візьмуть участь представники Верховної Ради України: Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, голова Комітету з податкових та митних питань питань ВРУ  Данило Гетманцев, голова Комітету з економічних питань ВРУ  Дмитро Наталуха та голова Комітету з питань соцполітики ВРУ Галина Третьякова; заступниця голови Офісу Президента Юлія Ковалів

Аудиторія Форуму – керівники бізнесу та члени асоціацій з усієї України. Форум відбуватиметься у змішаному форматі – офлайн та онлайн, участь безкоштовна. Необхідна попередня реєстрація:

Реєстрація учасників для участі онлайн: https://forms.gle/QbL18c96DUnmkgGN7

Акредитація ЗМІ: Міла Шикота, +38 067 930 06 69

Контактна особа: Дар’я Бібен, тел. +38 097 642 2555, dariya.biben@gmail.com.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар