fbpx

Skip links

Опитування керівників асоціацій та представників бізнесу щодо поточної ситуації у податковій системі

 

Члени Української Ради Бізнесу провели опитування керівників асоціацій та представників бізнесу щодо поточної ситуації у податковій системі України, ефективності роботи Податкової, Митної служби та Бюро економічної безпеки. Сфера діяльності опитаних – 19% керівники асоціацій, 81% – власники та представники малого та середнього бізнесу України.

За підсумками опитування було отримано такі результати:

 

 

 1. Які можливі зміни у діяльності БЕБ? (Респонденти могли обрати кілька варіантів відповіді).
 • 39,2% – перезавантажити БЕБ, передбачити дострокове припинення повноважень директора БЕБ та його заступників, конкурс на нове керівництво на прозорих конкурсах за участі міжнародних експертів та переатестацію співробітників (оцінка їх професійних якостей, доброчесності та наявності конфлікту інтересів).

 • 9, 1% – ліквідувати БЕБ.

 • 7,0% – робота БЕБ не потребує змін, зберегти поточну ситуацію, збільшивши фінансування та штат співробітників БЕБ.

 • 51,7% – необхідні радикальні зміни підходів у роботі БЕБ, яка має бути аналітичною та принципово відрізнятися від методів правоохоронних органів, які паралізували роботу бізнесу.

 • 5,6% – інше

 

 

 

 1. Які можливі зміни у діяльності ДПС? (Респонденти могли обрати кілька варіантів відповіді).
 • 42,4% – перезавантажити ДПС, передбачити переобрання керівника ДПС на прозорих конкурсах за участі міжнародних експертів та переатестацію абсолютно всіх співробітників, які мають пройти незалежне тестування та перевірку статків за непрямими методами контролю.

 • 4% – робота ДПС не потребує змін, зберегти поточну ситуацію, збільшити фінансування та штат співробітників ДПС.

 • 60,3% – зменшити штат співробітників ДПС, автоматизувати процеси, пoкpaщити якість сеpвісів, які нaдaються плaтникaм пoдaтків, підвищити пpoзopість роботи ДПС, запровадити дієвий механізм відповідальності посадових осіб за службові правопорушення.

 • 7% – інше

 

 

Опитування проведено серед представників малого та середнього бізнесу з 9 по 15 квітня, участь у опитуванні взяли понад 300 представників
бізнесу з усіх регіонів України.

 

 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар