fbpx

Skip links

Підприємці забезпечують аптечками наших захисників

Понад 2000 комплектів аптечок для військових укомплектовано і передається в райони активних бойових дій учасниками волонтерської ініціативи, створеної підприємцями з асоціацій – членів Української Ради Бізнесу, Українського кластерного альянсу та інших громадських і бізнес-спільнот.

Аптечки отримали бійці підрозділів 128-ї гірсько-штурмової бригади, інших частин на південному і східному напрямах. Наразі волонтери ініціативи спільно з IT-спільнотою та об’єднаннями українців за кордоном готують нову партію з кількох тисяч аптечок.

З початку широкомасштабного вторгнення росії до України потреба українських військових в амуніції і спорядженні, у т. ч. у засобах першої медичної допомоги, задовольняється за участі небайдужих громадян, громадських ініціатив та підприємців в Україні і за кордоном. Необхідної кількості компонентів аптечок на складах немає ані в Україні, ані за кордоном. Тому для забезпечення наших захисників аптечками учасники ініціативи вдалися до нестандартного рішення, розповів президент Української Федерації Індустрії Безпеки, член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу Анатолій Долинний.

«Ми налагодили зв’язок зі словацькими партнерами і замовили через них критично необхідні складові аптечок. Пошиття підсумків замовили в Україні. Адже як з’ясувалося, у нас є наразі чимало швейних підприємств, які не повністю завантажені. Пошити підсумок та наповнити його необхідним обходиться значно дешевше, ніж придбати готову тактичну аптечку західного виробника», – зазначив президент асоціації. 

У кожній аптечці міститься джгут-турнікет, бинти, пластирі різних видів, гумові рукавички, термоковдра, кровоспинні засоби тощо. Вміст аптечки може різнитися, в залежності від особливостей завдань підрозділу.

В планах ініціативи – розширення підтримки роботи центрів комплектації при оперативних командуваннях військ, залучення більшої кількості волонтерських об’єднань, розширення виробництва вітчизняних компонентів аптечок і кооперації з кращими зарубіжними виробниками.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар