fbpx

Skip links

УРБ скликає Раду

аби підбити підсумки минулого року, спланувати майбутню роботу та прийняти до лав нові бізнес-асоціації

 

22 лютого відбудеться Координаційна Рада Української ради бізнесу (загальні збори), на якій зберуться представники бізнес-асоціацій для вирішення поточних задач.

У порядку денному загальних зборів УРБ низка ідеологічних та організаційних питань. Серед першочергових – обговорення списку пріоритетних питань до розгляду в УРБ у 2018 році (так званий «білий список» законопроектів, які підтримує УРБ та на постійній основі здійснює моніторинг законодавчих ініціатив, повязаних з проведенням в державі реформ). Планується також затвердити формат роботи Проектних команд та узгодити координацію новостворених  проектних команд з секрітаріатом Ради.

Серед організаційних питань, внесених у порядок денний, – затвердження логотипу УРБ, розширення пулу партнерів УРБ з Міжнародним інститутом менеджменту, обговорення змін до Положення про Раду бізнесу у частині прийняття нових членів.

Учасники Координаційної Ради УРБ розглянуть також кандидатуру до прийняття до УРБ “Хай тек офіс» http://www.ht-office.org/about/, яку представить Андрій Бірюков, виконавчий директор ГС  “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”.

Детальніше: https://www.facebook.com/events/1670314536370709

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар