fbpx

Skip links

Запрошуємо взяти участь в опитуванні Business Index

Запрошуємо взяти участь у проекті Business Index – системному опитуванні власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID-19 та очікувань на 2021 рік.

Для участі в опитуванні першої хвилі переходьте за посиланням: https://web.gradus.app/business

Дослідження реалізує платформа SheExports у партнерстві з Українською Радою Бізнесу, дослідницькою компанією Gradus Research та аналітичним центром Advanter Group на замовлення Офісу з просування експорту України. Дослідження проводиться в рамках проєкту “Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі”, що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Результати дослідження будуть передані Кабінету Міністрів України, Офісу з просування експорту, профільним Міністерствам та іншим державним установам. Ваша думка буде врахована при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні.

Компанії, що візьмуть участь в дослідженні, отримують доступ до повного аналітичного звіту за результатами проведених опитувань. Звіт буде надісланий учасникам опитування до кінця грудня 2020 року.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар