fbpx

Skip links

Акція на підтримку запровадження податку на виведений капітал

6 листопада, о 14:00 перед  Комітетом ВРУ з питань податкової та митної політики (вул. Липська 3) відбудеться акція на підтримку запровадження податку на виведений капітал.

Законопроект №8557 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал” був розроблений за участі фахівців Мінфіну, МЕРТ, народних депутатів, експертів та представників бізнесу. Проект затверджений Кабінетом Міністрів і три місяці тому внесений Президентом до Парламенту як невідкладний.

Українська Рада Бізнесу, до складу якої входять 68 бізнес асоціацій малого та середнього бізнесу, Спілка Українських Підприємців та інші бізнес спільноти визначали цей законопроект як свій першочерговий пріоритет та неодноразовонаголошували на необхідності його прийняття у 2018 році.

На сьогодні існують великі ризики неприйняття законопроекту, або поширення його дії лише на малий та середній бізнес.

Тому у вівторок, 6 листопада, о 14:00 безпосередньо перед засіданням Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики відбудеться акція за невідкладне прийняття  законопроекту №8557, який ліквідує корупційний податок на прибуток та запровадить замість нього податок на виведений капітал.

Протягом заходу учасники акції (в першу чергу – представники малого та середнього бізнесу) нададуть свої оцінки оподаткуванню виведеного капіталу.

Позицію противників цієї реформи, представників кількох фінансово-промислових груп, які користуються “офшорними схемами” та виводять свої прибутки за кордон, буде представлено у вигляді флеш-мобу.

За оцінками експертів – реалізація ПнВК призведе до спрощення ведення бізнесу в Україні, суттєво покращить податкове адміністрування, зменшить дискрецію, нівелює можливості для виведення капіталів до “офшорів”, створить умови для детінізації економіки та буде  стимулювати до нарощування інвестиційної активності.

Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь у акції.

Контакти для додаткової інформації та акредитації ЗМІ 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар