fbpx

Skip links

Готуємось до ІІІ Економічного Форуму на теми нагальних реформ-2018

На Загальних Зборах Української Ради Бізнесу, до складу якої входять 64 бізнес-асоціації, учасники погодили приєднання до співорганізаторів великого Економічного Форуму з метою консолідації зусиль підприємців, суспільства і влади для реалізації у 2018 р. ключових інституційних реформ

 

22 лютого на Координаційній Раді Української Ради Бізнесу (УРБ) представники бізнес-асоціацій спланували діяльність на 2018 рік. Серед пріоритетних задач – чіткий акцент на спільній роботі і вимогах щодо реалізації тих реформ, які є найбільш нагальними задля прискорення поступу країни на шляху економічного розвитку. У 2017 році ряд асоціацій вже приймали участь та були співорганізаторами двох економічних форумів. Учасники Загальних Зборів УРБ погодились продовжити традицію спілкування бізнес-об’єднань із владою та експертами й розпочати підготовку до 3-го відкритого Економічного Форуму на теми пріоритетів бізнесу у 2018 р.

До весняного Форуму планують долучися не лише асоціації-члени УРБ, а й асоціації міжнародних компаній – Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) та Американська Торгова Палата (АТП). Співорганізатори працюватимуть над тим, щоб серед ключових учасників заходу були Володимир Гройсман, Олександр Данилюк, Ніна Южаніна, Мирослав Продан, Тетяна Острікова тощо.

Підтримка в організації Форуму очікується від стратегічних партнерів УРБ – громадської коаліції «Реанімаційний Пакет Реформ», Інституту соціально-економічної трансформації, CASE-Ukraine тощо. «Тільки разом ми можемо ефективно впливати на зміст і якість реформ, а також темпи інноваційного розвитку країни», – підкреслив, презентуючи цифрову стратегію України-2020, прийняту в січні поточного року Кабміном, та громадську спілку “ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА”, яка стала платформою для розроблення цього амбітного плану, Андрій Бірюков, виконавчий директор цього бізнес-об’єднання, що подало заяву на вступ до Ради Бізнесу.

Наразі проводяться консультації щодо формату, назви форуму, напрацьовуються тематичні панелі та запрошуються спікери. Долучитися до організації заходу можна, надіславши запит до секретаріату УРБ.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар