fbpx

Skip links

Мінекономрозвитку та Українська Рада Бізнесу підписали Меморандум про співпрацю

Сьогодні, 4 квітня 2019 року, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Українська Рада Бізнесу підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Відповідно до умов Меморандуму Мінекономрозвитку та  Українська Рада Бізнесу співпрацюватимуть у напрямку формування конкурентоспроможної економіки, створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, налагодження ефективного діалогу та співпраці держави та бізнесу.

“Формування в Україні комфортного бізнес-середовища, розвиток чесної конкуренції, розширення можливостей для експортерів, підтримка малого та середнього бізнесу є спільними ключовим спільним завданням Президента, Уряду, Верховної Ради України та бізнес-спільноти. Завдяки нашій взаємодії люди матимуть гідні можливості для роботи та розвитку, зростатиме виробництво української продукції, її експорт. Цей Меморандум про співпрацю є інструментом досягнення спільних цілей, сталого розвитку, сильної регіональної політики, економічного зростання в Україні та зростання добробуту українських громадян”, – підкреслив під час підписання Меморандуму Перший віце-прем’єр-міністр- Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

«Бізнес спільнота вдячна Уряду та Парламенту за всі зусилля спрямовані на дерегуляцію, лібералізацію економіки та за відкритість у спілкуванні з бізнес спільнотою.  Спільна робота державних інститутів і бізнесу – запорука гарного результату, до якого ми всі прагнемо – економічно розвинена і успішна Україна. На цьому шляху у нас ще багато роботи. Наприклад, у галузі транспорту, поштової та кур’єрської діяльності тінізація збільшилась на 8 в.п.

У боротьбі з тіньовою економікою бізнес очікує чіткої та прозорої роботи митниці, контроль у точках продажу та реформа захисту прав споживачів. У нас є бачення проблеми та шляхів її вирішення, потрібна спільна робота для їх реалізації», – наголосила Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації “Українські імпортери побутової електроніки”.

Мінекономрозвитку та УРБ також домовилися співпрацювати у напрямку підтримки малого бізнесу та продовжити формування сприятливих умов його роботи, включаючи вдосконалення ринкового нагляду, застосування стимулюючих інструментів, виведення торгівлі з тіні та посилення захисту прав споживачів.

«Україна має стати країною можливостей для індивідуальних підприємців і малого бізнесу, бо його розвиток – це гарний запобіжник трудової міграції, легкий старт для успішної підприємницької кар’єри і власного добробуту. Сьогодні внесок малого бізнесу в ВВП країни – на рівні 15%, в той час як в інших державах він складає до 60%. Підприємці – це зазвичай проактивні, ініціативні громадяни, і ми, як і Уряд, прагнемо, щоб вони вели свою діяльність саме в Україні. Будемо над цим працювати спільно, – прокоментувала Надія Бедричук, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу.

Представники УРБ підкреслили, що виступають за стабільні та однакові правила гри для всіх підприємців, а також за взаємодію з державними органами влади для створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу, що стимулюватиме розвиток професійного підприємництва в Україні.

Довідково:
Українська Рада Бізнесу (УРБ) – горизонтальне добровільне  об’єднання,   до складу якого входять більше 70 галузевих бізнес асоціацій. Підписантами Меморандуму від УРБ виступили: Асоціація “Українські імпортери побутової електроніки”, Українська федерація  індустрії безпеки, Українська асоціація прямого продажу, Всеукраїнська Аграрна Рада та Аптечна професійна асоціація України.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар