fbpx

Skip links

Нові рішення на Level Up Ukraine 2020 (анонс)

Щорічний бізнес-форум Level Up Ukraine 2020 пройде 21 лютого в КВЦ «Парковий». Захід учетверте збере в Києві авторитетних спікерів, представників влади, бізнесу і великих бізнес-співтовариств для того, щоб спільними зусиллями створити умови для співробітництва за принципом win-win. Бізнес-партнером форуму виступає Українська Рада Бізнесу.

Головна тема цьогорічного форуму – принципи створення більшого. Level UP Ukraine виступає платформою для розвитку екосистеми, де влада, бізнес і суспільство розробляють умови, які приводять до реальних дій в Україні. Учасники оформлюють домовленості і створюють спільні matching projects, де кожен залучається до нової моделі взаємодії на взаємовигідних умовах.

Для досягнення поставленої мети форум надає експертизу спікерів із глобальних і локальних трендів, підвищуючи академічний бекграунд учасників та виконуючи освітню функцію. Форум також надає учасника незалежний стіл переговорів, за яким ключові гравці і представники інтересів громадян виробляють ефективні механізми й інструменти розвитку країни. Присутні іноземні інвестори – від фондів до міжнародних фінансових інституцій – окреслюють ключові сфери інвестицій, а українська сторона має можливість надати свої рішення згідно із запитами інвесторів.

Своїми принципами створення більшого поділяться:

Томас Бьоркман – фінансист, соціальний підприємець, засновник фонду Ekskäret;

Інго Фрідріх – один із 14 віце-президентів Європейського парламенту в 2004-2007 рр. від Німеччини;

Гіві Топчішвілі – президент компанії 9.8 Group;

Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Надзвичайний і Повноважний Посол;

Софія Арасланова, член Наглядової Ради Української Ради Бізнесу;

Владислав Криклій – міністр інфраструктури України.

Під час форуму заплановані виступи Прем’єр-міністра України, міністра фінансів та міністра економіки, торгівлі і сільського господарства України. Також у форумі візьмуть участь міжнародні інвестори з Грузії, США і країн ЄС.

Організаторами форуму виступають компанія UNA//PARTNERS та Асоціація платників податків України. Ідейною натхненницею форуму є Наталія Ульянова – експертка у сфері податкового й корпоративного планування, банківської справи, фінансових послуг і управління приватним капіталом.

«Бізнес, влада і суспільство зараз являють собою різні полюси єдиного суб’єкта – країни. І головне завдання – об’єднатися й навчитися взаємодіяти активно і з максимальними зусиллями за принципами win-win. З цією  метою і створений форум Level UP Ukraine. Цього року сконцентруємося на принципах створення більгого з топ-бізнесом, владою і кращими представниками суспільства», – прокоментувала ідею створення форуму Наталія Ульянова.  

Генеральним партнером Форуму став найбільшим промисловий холдинг Грузії Georgian Industrial Group. Ініціативу також підтримали лідери українського ринку: фармацевтичні компанії Індар, Фармак і БХФЗ та міжнародна IT- компанія Powercode. Бізнес-партнером Форуму виступає Українська Рада Бізнесу (УРБ).

Зареєструватися для участі в форумі:
https://forum.levelupukraine.com/uk/forum_2020#registration

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар