fbpx

Skip links

Опубліковано звіт про діяльність УРБ за 2020 рік

У 2020 році Українська Рада Бізнесу взяла участь у роботі над десятками законопроєктів, провела низку зустрічей із представниками влади – у підсумку 10 напрацьованих проєктів стали Законами України. Про це йдеться у звіті про діяльність коаліції, який оприлюднений на сайті УРБ.

Члени УРБ працювали над законопроєктами спільно із Офісом простих рішень і результатів, було напрацьовано низку важливих для бізнесу законопроєктів: зокрема, проєкт щодо врегулювання питання еквайрингу, митних ставок, переходу до оподаткування виведеного капіталу, спрощення підключення до електромереж, пенсійної реформи тощо. Важливою була співпраця із Центром економічного відновлення – було спільно напрацьовано проєкт Економічної стратегії 2030, до якого увійшли всі пріоритети українського бізнеcу.

Із початком пандемії Covid-19 Українська Рада Бізнесу та аналітичні центри – стратегічні партнери УРБ – долучилися до співробітництва із владою та підготували спільні поради новому Уряду для подолання економічної кризи в  країні. Члени коаліції приймали спільні заяви із закликом змінити карантинні заходи з тотальних на ризикоорієнтовані, брали участь в акції «Карантин вбиває», організовували галузеві консультації з парламентаріями тощо.

Проблемні питання розвитку бізнесу, вдосконалення законодавчої та нормативно-правової бази були в центрі уваги зустрічей представників УРБ із Головою Державної податкової служби України Олексієм Любченком, із Головою Державної фіскальної служби України Сергієм Солодченком, із Генеральним прокурором Іриною Венедіктовою, із заступником Міністра фінансів України Світланою Воробей, із Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеілом Саакашвілі, із головами Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данилом Гетманцевим, Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Дмитром Наталухою,  Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою та інших.

Серед ініціатив, які продовжує адвокатувати Українська Рада Бізнесу в 2021 році – податок на виведений капітал, створення єдиного Бюро економічної безпеки, зниження ставок еквайрингу в Україні, зниження навантаження на фонд оплати праці, повноцінна судова реформа та реформа правоохоронних органів, лібералізація трудового законодавства, детінізація ринку оренди сільськогосподарської землі, реформа митної служби та інші.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар