fbpx

Skip links

Почни з малого – досягнеш більшого! (анонс)

Українська асоціація прямого продажу (УАПП) виступає організатором міжнародної конференції «Почни з малого – досягнеш більшого!» Конференція відбудеться 9 грудня в Києві. В центрі уваги дискусії – регуляторні зміни для мікро- і малого бізнесу, індивідуальна підприємницька ініціатива в Україні, Європі, світі, практика прямого продажу, захист прав споживачів. Партнер заходу – Українська Рада Бізнесу.

Серед спікерів конференції – представники бізнесу, політики, експерти в галузі підприємництва й соціології, представники бізнес-асоціацій та асоціацій споживачів.

«Країна ФОПів» – це не метафора, а вже близька реальність. Сучасна «економіка вільного заробітку» найбільше потребує людей двох типів: технічних новаторів та підприємців. Тож у найближчі десять років підприємницькі навички знадобляться кожному другому, стверджують економісти.

Наскільки Україна готова розвивати середовище, сприятливе для мікробізнесу та індивідуальної підприємницької діяльності? Про це йтиметься під час панельних дискусій і виступів на міжнародній конференції.

Участь у конференції безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації. Реєстраційну форму можна заповнити тут.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар