fbpx

Skip links

Представниця УРБ взяла участь Міжнародній конференції з питань реформ в Україні – Ukraine Reform Conference

Представниця Української Ради бізнесу, радник Президента АППУ Наталія Євченко взяла участь у Міжнародній конференції з питань реформ в Україні – Ukraine Reform Conference на запрошення Посольства Канади.

Ukraine Reform Conference, ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. Цього року конференція була проведена з 2 по 4 липня у місті Торонто (Канада).

Попередні дві конференції були проведені у Лондоні в 2017 році та у Копенгагені в 2018 році.

Перший день Міжнародної конференції з питань реформ України (Ukraine Reform Conference) був присвячений зустрічам міністерського рівня, протягом яких офіційні представники близько тридцяти різних країн висловлювали свої позиції та сподівання щодо прогресу реформ в Україні.

Міністри закордонних справ та інші представники Франції, Німеччини, Мальти, Румунії, Фінляндії, Польщі, Люксембургу, Словаччини, Норвегії, Данії, Хорватії, Словенії, Угорщини, Естонії, Бельгії, Італії та інших країн представили свої заяви. Більшість країн висловили підтримку Україні у збереженні суверенності, цілісності території, подоланні корупції, забезпеченні верховенства права,  впровадженні судової реформи та реформам, спрямованим на покращення умов для ведення бізнесу та розвитку економіки. 

Наприкінці першого дня конференції відбулася панель за участі Прем’єр-міністра Канади, Джастіна Трюдо, та Президента України, Володимира Зеленського.

Другий день Конференції був побудований у форматі паралельних панельних дискусій на теми демократії, дезінформації, децентралізації, розвитку бізнесу та залучення інвестицій, прав жінок у владі та бізнесі, сталого розвитку енергетики, суверенності та безпеки України.

На завершення другого дня відбулася панель про прогрес України у впровадженні економічних реформ за участі екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Також представник від УРБ Євченко Наталія була запрошена на бізнес сніданок, організований Економічним Клубом Канади за участі Президента України, Володимира Зеленського, присвячений розвитку бізнесу, торгівельним можливостям та інноваційному потенціалу України у співпраці із канадською бізнес-спільнотою.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар