fbpx

Skip links

Представники бізнес-асоціацій обговорять питання рейдерства і контрабанди із заступником Генерального прокурора

У вівторок, 14 липня, члени Української Ради Бізнесу зустрінуться із заступником Генерального прокурора України Ігорем Мустецою та радником Генерального прокурора України Олексієм Бонюком.

Участь у зустрічі візьмуть представники бізнес-об’єднань: Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Софія Арасланова – генеральний директор асоціації Українські імпортери побутової електроніки, Олександр Громико – президент Української асоціації виробників, Юрій Сивицький – голова правління Software асоціації, Ярослав Романчук – президент Асоціації українського бізнесу в Польші та інші керівники бізнес асоціацій.

Під час зустрічі планується обговорити питання процесуального керівництва кримінальних проваджень, у тому числі щодо економічних та посадових злочинів, нагляду за діяльностю правоохоронних органів, у тому числі їхнього впливу на діяльність бізнесу. Зокрема, йтиметься про роль митних і податкових органів, про боротьбу із контрабандою, створення Бюро економічної безпеки, протидію рейдерству тощо. Також планується за підсумками зустрічі погодити можливість підписання Меморандуму про співпрацю між Коаліцією українського бізнесу та ГПУ.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар