fbpx

Skip links

Представники бізнесу та керівництво Чернігівської ОДА обговорили нові інвестиційні проєкти

Перспективи реалізації інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями обговорили члени Української Ради Бізнесу під час відеоконференції за участі керівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, керівників підрозділів ОДА, голів міст та територіальних громад Чернігівщини.

Член Наглядової Ради УРБ, президент Української федерації індустрії безпеки Анатолій Долинний розповів про діяльність коаліції – найбільшого в Україні об’єднання 97 провідних галузевих і регіональних бізнес-асоціацій, створеного для консолідації бізнесу та реалізації суспільно важливих реформ. Представники УРБ ставлять за мету втілення в життя в Чернігівській області в 2022-23 рр. щонайменше одного проєкту, який відповідав би вимогам закону «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями».

Учасники наради розглянули та обговорили можливості реалізації кількох таких проєктів.

Про можливості в галузі освіти – зокрема, технічної реконструкції дошкільних та шкільних навчальних закладів із розбудовою цифрових технологій в організації навчального процесу, безпеки, харчування, дозвілля розповів Олексій Васильєв, Хай Тек офіс Україна.

Про напрям управління відходами – зокрема, розбудову відповідної інфраструктури і створення дієвої системи збирання, транспортування та переробки відходів, підвищення рівня обізнаності та свідомості громадян у сфері поводження з відходами задля забезпечення екологічної безпеки громад розповів Максим Барінов, Український Екологічний Альянс.  

Інформацію про потенційні проєкти в галузі громадського транспорту – зокрема, інвестування в розбудову інфраструктури та заміну рухомого складу на екологічно чистіший зі значною часткою локалізованого виробництва, у тому числі на підприємствах області, надала Інеса Заіченко, Український Транспортний Союз.

Напряму безпеки – зокрема, суттєвому підвищенню рівня громадської, пожежної та техногенної безпеки в регіоні в цілому та у всіх громадських установах і місцях – присвятив свій виступ Євгеній Кобець, Українська федерація індустрії безпеки.

На важливості розвитку публічних послуг на основі державних реєстрів і комплексних «розумних» рішень для міст, ОТГ і регіону наголосив Віктор Валєєв, Асоціація «Софтвер Юкрейн».

Напрям аудиту та інвентаризації земельного банку ОТГ з метою детінізації земельних відносин та створення компенсаторів доходів для ОТГ шляхом поєднання безпілотних технологій та аналітики відкритих реєстрів презентував Роман Михалевич, Українська федерація індустрії безпеки.

Про вуличне освітлення – зокрема, про інвестування в поетапні модернізації системи керування ліхтарями з монетизацією ліній освітлення сервісами електрозарядної інфраструктури для електромобілів, – говорив у своєму виступі Віктор Каплуновський, Київський хайтек кластер.

«На сьогодні пріоритетним завданням регіональної влади на Чернігівщині є залучення інвестицій та створення комфортних умов для ведення бізнесу. Тож маю надію, що після нинішнього заходу з’являться конкретні ідеї щодо можливої реалізації проєктів, і плідна співпраця з Українською радою бізнесу знайде своє продовження», зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

Зустріч була організована в рамках реалізації регіонального напряму роботи Української Ради Бізнесу. Раніше в 2021 такі зустрічі відбулися з керівниками Одеської і Сумської обласних державних адміністрацій.   

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар