fbpx

Skip links

Прискорьте розвиток бізнесу, використовуючи досвід 70+ спікерів-практиків на GET Business Festival

Як змінилися запити споживача у нових реаліях? Які моделі підприємництва працюють в умовах невизначеності та швидких змін? А головне — як перетворити кризу на драйвер зростання? Про це вже 14 липня на  GET Business Festival розкажуть бізнес-практики із Vodafone Ukraine, Rocket, «Асторг», Binotel, ДТЕК, Red Bull Україна та ще понад 60 компаній.

Запрошуємо вас долучитися до головного фестивалю бізнес-досвіду, аби першими дізнатися про інновації, які варто впровадити у вашій компанії вже сьогодні, аби зміцнити позиції.

Щороку фестиваль об’єднує понад 3000 представників малого та середнього бізнесу, досвідом з якими діляться 70 фахівців на чотирьох сценах одночасно. Серед спікерів GET Business Fest 2021: заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан, Президент Американської Торговельної палати в Україні Андрій Гундер, директор з розвитку віртуальної АТС Binotel Павло Флейшер, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям і торгівлі Ірина Титарчук.

Дізнатися більше: https://get.delo.ua/

Спеціальні умови для партнерів за промокодом urbget. Скористатися пропозицією можна на сайті або назвати промокод менеджеру за номером 067 223 01 79.

Про що розкажуть спікери?

  • Про зміни у рельєфі фандрейзингу для бізнесу та ТОП-5 напрямів фандрейзингу у 2021-2022 роках, розповість консультант з розроблення та реалізації програм та донорської координації в Офісі розвитку малого та середнього підприємництва, SME.DO при Мінекономіки Олександр Бабій;
  • Управлінськими лайфхаками, які допомагають вивести МСБ на новий рівень, поділиться директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва;
  • Що робити бізнесам, які не можуть перейти в online? Знає та розповість Founder & CEO of ULICHNAYA EDA Company Роман Тугашев;
  • Як вражати сервісом, розкаже директор з розвитку віртуальної АТС Binotel Павло Флейшер;
  • Інструментами створення та управління ефективними командами поділиться генеральна директорка Red Bull Україна Тетяна Лукинюк.

Особливістю фестивалю цьогоріч стане можливість отримати 100 000 гривень для власного бізнесу від організаторів, бізнес/медіа бюро Ekonomika+! Усі власники малого та середнього бізнесу зможуть взяти участь у відборі та позмагатися за головний приз.  Для участі необхідно подати заявку, після чого редакція та читачі Delo.ua оберуть 10 фіналістів проєкту вони і будуть змагатися за грошовий приз 14 липня на GET Business Festival.

Місцем зустрічі підприємницької спільноти України стане Pochayna event hall — простір для подій нового покоління.

Генеральний партнер GET Business Festival — ДТЕК.

Головні партнери — Vodafone Ukraine та «Нова пошта».

Технологічний партнер — FAVBET.

Долучайтеся до GET Business Festival, аби задіяти головні тренди в бізнесі та технологіях 2021 року для стрімкого розвитку вашої компанії!

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар