fbpx

Skip links

Триває реєстрація на щорічний міжнародний Форум Smart Building

Вже вшосте 24 – 25 травня 2023 у Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building, тематика якого цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни. 

Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень: розумне місто, розумний будинок, екологія,  автоматизації, інтернет речей, енергоефективність, безпека та Audio/Video-технології.

Форум пройде у форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 50 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Ми раді бачити на нашому майданчику всіх бажаючих! Вхід у виставкову зону та участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна.

Співорганізатором форуму виступає Egis в Україні – український офіс Egis Group, провідної міжнародної компанії, яка працює в секторах консалтингу, інженерії, експлуатації та обслуговування. Компанія залучена до ряду проектів відбудови України. Окрім цього, як завжди, захід відбудеться за сприянням Державних органів влади, а також багатої кількості асоціацій та міжнародних партнерів, серед яких: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, УРБ, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.

Приєднуйтесь до розумних технологій! Деталі про проведення форуму ви можете знайти на сайті – https://smart-building.com.ua/

Інформаційний партнер – Українська Рада Бізнесу

Реєстрація за промокодом URB_guest – повністю безкоштовна для всіх компаній та організацій. Посилання на реєстрацію: https://sb2023.ticketforevent.com/

До зустрічі на форумі!

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар