fbpx

Skip links

Українська Рада Бізнесу і Офіс простих рішень та результатів домовилися про системну співпрацю

В Україні зроблено важливий крок до посилення діалогу між бізнесом, владою та експертним середовищем. У п’ятницю, 28 серпня, представники бізнес-асоціацій – члени Української Ради Бізнесу – зустрілися з представниками Офісу простих рішень та результатів і домовилися про системну співпрацю й консолідацію зусиль у проведенні реформ для розвитку конкурентоспроможної економіки в Україні. Передбачається, що співпраця розвиватиметься за трьома напрямами: структурна політика; податкова та бюджетна політика; регуляторна політика.

Участь у зустрічі взяли Василь Даниляк (Концерн Галнафтогаз, Нафтогазова асоціація України), Олександр Кардаков (Октава Капітал, представник спільноти Бізнес100), Юрій Сивицький (Асоціація Software Ukraine), Станіслав Таршин (ГрадОлія, Асоціація Укроліяпром), Надія Бедричук (Українська асоціація прямого продажу), В’ячеслав Лисенко (Укркитай Communication, представник спільноти Бізнес100), голова виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі, керівництво Офісу простих рішень та інші учасники.

Серед питань, які порушувалися під час зустрічі, – судова реформа, реформа митниці, запровадження податку на виведений капітал, боротьба з тіньовим ринком сільгоспземлі, ставки еквайрингу платіжних систем, сфера застосування РРО, підключення підприємців до енергомереж. Серед пріоритетних реформ, на які очікує бізнес, – оптимізація витрат державного бюджету, мінімізація неефективних витрат бюджетів усіх рівнів; недопущення прийняття будь-яких нормативно-правових актів, що містять корупційні ризики та/або лобіюють інтереси окремих зацікавлених сторін; спрощення умов та процедур ведення бізнесу, створення рівних конкурентних умов ведення бізнесу. Крім того, важливими факторами є діджиталізація публічних послуг; позбавлення держави невластивих їй функцій, розвиток механізмів державно-приватного партнерства; демонополізація економіки: зменшення бюрократичного тягаря на суб’єктів господарювання; верховенство права, незалежна ефективна судова система. За всіма порушеними питаннями сторони дійшли спільного бачення.

«Бізнес цікавить, як будуть реалізовуватися проголошені реформи, адже починається новий політичний сезон і настає час для ухвалення законопроектів», – підкреслила член Наглядової Ради УРБ, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу Надія Бедричук.

«Маємо спільне бачення майбутнього нашої країни і разом шукаємо шляхи його досягнення. Найкраще те, що український бізнес не лише створює та надає якісні товари і послуги, а й бере таку активну участь підготовці реформ та змін в країні. Дякуємо та дуже цінуємо!» – відзначили результативність співпраці із УРБ в Офісі простих рішень та результатів.

 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар