fbpx

Skip links

Українська Рада Бізнесу та YouControl підписали меморандум про партнерство

Меморандум про співпрацю підписали 4 грудня YouControl та найбільше в Україні об’єднання бізнес-асоціацій – Українська Рада Бізнесу (УРБ).  До неї входить 80 учасників, які прагнуть консолідувати вітчизняних підприємців та реалізувати найважливіші реформи. Серед основних цінностей УРБ – рівні умови для усіх гравців ринку, відсутня корупція та сталий розвиток державної економіки, легка комунікація підприємців та держави тощо.

YouControl та УРБ в межах партнерства будуть проводити спільні заходи, залучати до них своїх спеціалістів для обміну експертизою. YouControl також проведе навчання для членів асоціацій, що входять до об’єднання, і надасть їм безкоштовний тестовий доступ до системи. В майбутньому сторони планують спільно займатися адвокацією відкриття нових наборів даних, разом брати участь у засіданнях комітетів Верховної Ради,  міністерств, які відповідають за це питання.

“Подібне партнерство дуже важливе для обох сторін. Воно дасть можливість ознайомити ділову спільноту з ефективними, створеними на основі відкритих даних інструментами перевірки бізнес-партнерів. За їхньої допомоги підприємці зможуть не лише уникати ненадійних контрагентів, а й виявляти корупційні чи інші токсичні зв’язки. Також ця співпраця допоможе популяризувати ідею прозорого ведення бізнесу,  спільними зусиллями донести її до максимально широкої аудиторії”, – запевнила Наталія Чорногуб, експерт з комплаєнсу, GR-менеджер YouControl.

Вітчизняний бізнес підтримує прозорість в економіці, оскільки вона дозволяє отримувати зиск не окремим компаніям, а приносить вигоду всім. Це проявляється у збільшенні інвестицій, у зростанні вартості компаній та пожвавленні торгівлі загалом. Співпраця Української Ради Бізнесу та YouControl також спрямована на спільну роботу над удосконаленням законодавства в контексті відкриття та захисту даних“, – пояснила Надія Бедричук, член Наглядової ради Української Ради Бізнесу, виконавчий директор Української асоціації прямого продажу.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар