fbpx

Skip links

Відкрито реєстрацію на Український Бізнес Форум, який пройде 14 вересня

Українська Рада Бізнесу стала партнером Українського Бізнес Форуму, який об’єднує представників середнього та великого бізнесу, провідних юридичних компаній, банків і професійних асоціацій в Україні, залучаючи до діалогу щодо останніх змін законодавства, загальних економічних тенденцій та стратегій ведення бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Ще не зареєструвалися на Український Бізнес Форум? А вже знаєте, з ким хочете піти? Саме для Вас ми створили бізнес-платформу – ідеальне місце для розширення мережі партнерів і ділового нетворкінгу.

Тож зберігайте дату – 14 вересня 2020 та місце – Mercure Congress Centre – та реєструйтесь вже зараз  –  www.ubf.international

Вже два роки поспіль Форум проходить у форматі конференції і виставки.  В рамках заходу будуть функціонувати 2 паралельні сцени з лекціями та панельними дискусіями і велика експо-зона.

Серед тем для обговорення:

  • Можливості інвестиційного громадянства
  • Податкове структурування
  • Інтелектуальна власність
  • Венчурні інвестиції в Україні

Більш деталей тут – Програма заходу

Тож чому саме Вам варто приєднатися до нашої спільноти:

  • Неймовірні панельні дискусії стосовно трансфертного ціноутворення, управління власним капіталом, глобальні тенденції оподаткування та практичний комплаєнс.
  • Тільки професійна аудиторія однодумців. Понад 300 учасників, що зацікавлені не тільки в отриманні цінної інформації, але й поділитися власним досвідом.
  • Особисте спілкування з професіоналами з 15 країн. Можливість поєднати  український та іноземний підхід до вирішення проблем.
  • Можливість онлайн трансляції  https://forms.gle/MkM4hYqMVS1Xeziz9

Свою участь у Форумі підтвердили представники провідних українських компаній, а також доповідачі з Швейцарії, Великобританії, Кіпру та Об’єднаних Арабських Еміратів.

І головне! Для спільноти Української Ради Бізнесу діє знижка –20% з промокодом UBF2020

Цього року – ще більше актуальних питань, нових бізнес-моделей, практик та унікальних спікерів.

УВАГА! Зарезервуйте місце на Форумі, надіславши запит на електронну пошту register@ubf.international або за телефонами +38 096 194 6629 +38 063 611 4357

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар