fbpx

Skip links

Новітнім касовим апаратам третього покоління – бути!

У понеділок, 25 березня Міжвідомча робоча група під головуванням заступника Міністра фінансів Сергія Верланова, до складу якої входять представники УРБ – практично одноголосно підтримала перелік з восьми  моделей новітніх інноваційних касових апаратів для їх участі у експерементальному проекті. Наступного дня, Міністр фінансів Оксана Маркарова підписала Наказ Мінфіну №121, яким було затверджено даний перелік та передано до ДФС України для доповнення Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій у відповідності з рішеннями Уряду щодо лібералізації, спрощення та впровадження інноваційних рішень.

Тепер розпочинається ключовий етап – тестування та практичне впровадження цих інноваційних рішень. Це дозволить довести, що касовий апарат може бути зручним та дешевим.

Варто відзначити – державна розробка, інноваційне рішення E-Receipt від фахівців ДФС України була також підтримана Міжвідомчою робочою групою. На площадці Мінфіну склався унікальний відкритий фаховий діалог з єдиною метою – сприяння розвитку бізнесу. І тепер, в ході тестування та експлуатації цих інноваційних касових апаратів, Міжвідомча робоча група має напрацювати та подати пакет відповідних законодавчих пропозицій.

Сподіваємось на подальшу успішну роботу Міжвідомчої робочої групи.

Вдячні О. Маркаровій, С. Верланову,  командам Мінфіну, ДФС України і всім учасникам робочої групи за фахову та оперативну роботу.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар