fbpx

Skip links

Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні – Круглий стіл

21 вересня о 15:00 розпочнеться  круглий стіл на тему “Перешкоди офіційного працевлаштування та ведення індивідуального бізнесу в Україні”. Захід відбудеться в офісі Реанімаційного Пакету Реформ, за адресою: вул. Ольгинська, 6.

За прогнозами Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), світова економіка в поточному році виросте на 3,7% , а Україна не в змозі подолати бар’єр навіть у 3,2%. І причина криється – не виключно в агресії Росії, а ще й у тому, що економічного зростання немає серед головних пріоритетів країни, її бюджетно-податкової політики. Тому вкрай необхідно розпочати скорочення державних витрат в Україні.

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ збирають на одному майданчику представників Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, а також експертне середовище та бізнес, щоб сформувати пріоритетні кроки на 2019 рік для зниження видатків бюджету та покращення умов ведення бізнесу для малого та середнього бізнесу.

Чому існує тіньовий ринок оплати праці? Як зменшити податкове навантаження на роботодавців? Яка оптимальна доля (у %) видатків бюджету, які перерозподіляються через публічні фінанси України? Які найбільш неефективні статті видатків держбюджету? Ці та інші питання обговорять під час дискусії.

Крім того, в рамках заходу відбудеться обговорення дослідження “Порівняльний аналіз оподаткування фонду заробітних плат та видатків бюджету у окремих країнах СНД, ЄС, Азії, Латинської Америки”, проведеного експертами Інституту соціально-економічної трансформації та обговорення щодо його висновків та рекомендацій для України.

Запрошені до дискусії:

  • Сергій Верланов, заступник Міністра фінансів України
  • Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби
  • Оксана Продан, народний депутат України
  • Ніна Южаніна, народний депутат України
  • Тетяна Острікова, народний депутат України
  • Володимир Дубровський, старший економіст CASE Ukraine, експерт РПР
  • Ілля Несходовський, директор Інституту соціально-економічної трансформації, експерт групи “Податкова реформа” Реанімаційного Пакету Реформ
  • Томаш Мурас, Голова Ради директорів Української асоціації прямого продажу

Також до участі у обговоренні запрошені представники бізнес об’єднань, профільні експерти, представники Кабінету міністрів України.

Для додаткової інформації: (099)3440501, (067)3124444

Організатори: Інститут соціально-економічної трансформації, Аналітичний центр CASE-Ukraine, Представництво Данської Ради у справах біженців в Україні, Українська асоціація прямого продажу, Українська федерація індустрії безпеки, Українська Рада Бізнесу, Реанімаційний Пакет Реформ. 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар