fbpx

Skip links

УРБ виступила інформаційним партнером конференції PEOPLE MANAGEMENT 5, яка відбудеться 19 жовтня в Ramada Encore Kyiv

PEOPLE MANAGEMENT 5  буде цікавий бізнес-асоціаціям як бізнес-подія про лідерство і взаємодії з людьми, в рамках якого ТОП менеджери з різних галузей бізнесу обміняються досвідом формування результативних команд і практичними кейсами з розвитку талантів.

Конференція про культуру взаємодії всередині колективу для досягнення глобальних цілей важлива для УРБ як тренінг з формування лідерства українських підприємців у справі просування реформ, життєво необхідних Україні.

Серед спікерів форуму:

  • Олександр Кучеренко, Директор з управління персоналом ДТЕК з кейсом «Секрети кращих роботодавців світу»;
  • Володимир Радін, Заступник Голови Правління УКРСИББАНК – «Як виростити лідерську зрілість»;
  • Михайло Притула, HR Director at iDeals Solutions Group – «Як запалити C-players?»;
  • Андрій Пивоваров, Співзасновник підприємств Сіль, GoIT, GoITeens, 8allocate, CRMium – «A-players 2.0. Чому 80% часу потрібно проводити з гравцями класу А».

Своїм баченням на лідерство в команді нового покоління співробітників поділиться Ольга Горбановська, Партнер, керівник практики People Advisory Services, компанія EY в Україні ( «Епоха мілленіалов – майбутнє, до якого потрібно бути готовим»), Наталія Дмитренко, CMO в Arricano Real Estate Plc, ініціатор проекту Business2Students ( «Peoplemanagement в квадраті: як керувати людьми, які керують») і Лейла Алієва, CEO ActionLearning, бізнес-тренер, фахівець з Storytelling «Keep Education Yourself. Майстер-клас по развітію IQ, EQ, LQ »

Реєстрація за посиланням: https://pm5.ticketforevent.com/

Деталі заходу за посиланням:  http://pm.kagroup.ua/

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар