fbpx

Skip links

Представники бізнес-асоціацій зустрілися з головою Черкаської облдержадміністрації

Напрями нових інвестиційних проєктів для Черкаської області обговорили представники бізнес-асоціацій на зустрічі з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком 1 липня. Зустріч відбулася за ініціативи Української Ради Бізнесу.

У дискусії взяли участь: президент Асоціації виробників України, засновник компанії KTD Group Олександр Громико, президент Української Федерації Індустрії Безпеки, засновник ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС» Анатолій Долинний, член Української Федерації Індустрії Безпеки, керівник ISTAGROUP Сергій Сацюк, голова правління Асоціації Софтвер Юкрейн, засновник Softline/Intecracy Group Юрій Сивицький, заступник директора ТОВ «Ежіс Україна» Максим Свірський, директор Асоціації підприємств інформаційних технологій Юрій Пероганич, генеральний директор Асоціації імпортерів побутової електроніки Софія Арасланова та інші.

Також на зустрічі були присутні начальник Головного управління Державної податкової служби Черкаської області Антон Царюк і начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко.

Бізнес та обласна влада вважають перспективними проєкти у сфері освіти, громадської безпеки та транспорту, надання публічних послуг. Зазначені напрями відповідають Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року. В області зацікавлені в їхній реалізації.

«Комфортне ведення бізнесу та успішна економіка регіону неможливі без якісного діалогу та співпраці між владою і підприємцями. У жвавій дискусії з бізнесом ми шукали компроміси у проблемних питаннях. Зокрема, у стосунках з контролюючими органами», – сказав очільник області Олександр Скічко.

Олександр Скічко

Президент Української Федерації Індустрії Безпеки, член Наглядової Ради УРБ Анатолій Долинний зазначив, що підприємці готові інвестувати в освіту, у транспорт та до інших галузей. Для реалізації цих намірів потрібні сприятливі умови з боку місцевої влади та гарантії повернення інвестицій.

Анатолій Долинний (ліворуч)

Президент Асоціації виробників України, член Наглядової Ради УРБ Олександр Громико повідомив, що вже інвестував у побудову кількох шкіл із міжнародними програмами на Київщині, готовий зробити це і на Черкащині, якщо для цього будуть створені сприятливі умови.

«Бізнес потребує дешевого кредитного ресурсу, а також допомоги із інфраструктурою від місцевої влади. Інвестор завжди зайде до того регіону, де місцева влада допомагає і сприяє розвитку бізнесу», – наголосив президент асоціації.

Олександр Громико (ліворуч)

За підсумками зустрічі сторони домовилися про регулярну комунікацію, спрямовану на розвиток можливостей бізнесу і регіону.

Під час перебування в Черкасах члени Української Ради Бізнесу також відвідали завод KTD Group, де ознайомилися з виробництвом української побутової техніки.

Члени УРБ відвідали завод KTD Group

 

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар