fbpx

Skip links

Робоча зустріч із командою Мінфіну щодо пріоритетних реформ

21 листопада учасники новоствореної Української Ради Бізнесу, яка складається з 63 бізнес асоціацій, провели зустріч з представниками Міністерства фінансів України.

–          Ми об’єднались у горизонтальну структуру, аби консолідувати зусилля для реформування країни, для будування нових, системних взаємовідносин між владою та бізнесом. Ми об’єднались навколо принципів, які задекларували у Меморандумі, а не навколо якоїсь структури, – сказав на зустрічі Олег Лиховид, представник Торгово промислової Палати, учасник Української Ради Бізнесу.

З боку Міністерства на зустрічі були присутні: Олександр Данилюк, міністр фінансів України, Євгеній Капінус, держсекретар  МФУ, Яна Бугрімова, керівник офісу реформ МФУ, представники профільних департаментів.

Бізнес асоціації зауважили, що вкрай важливі для країни питання до сьогодні залишаються не вирішеними, бо розглядаються не в світі державної необхідності, а  політичної доцільності.

Так питання, які дуже турбують бізнес:  перехід від дискреційного податку на прибуток до податку на виведений капітал, створення Служби фінансових розслідувань замість дискредитованої податкової міліції, реалізація напрацьованого Плану дій щодо реформування митниці – все це  наразі залишається  у невизначеному стані.

На зустрічі обговорили також перспективи інституційної реформи ДФС, яка досі залишається без керівника, що суттєво відображається на її роботі.  Розглянули статус напрацювань міжвідомчої робочої групи при Мінфіні, щодо лібералізації системи РРО та стимулювання покупців отримувати фіскальний чек.

Галина Третьякова, генеральний директор Україньскої федерації убезпечення ініціювала створення робочої групи при Мінфіні з вирішення питань у фінсекторі

–          Ми завжди відкриті до спілкування з  профільними бізнес-об’єднаннями заради конструктивної роботи, – наголосив міністр фінансів Олександр Данилюк. – Результатом нашої співпраці повинні стати реальні справи.

Наприкінці зустрічі домовились про продовження спільної  роботи та систематичних зустрічей для обговорення ходу реформ.

Залишити коментар

Name*

Website

Коментар